"Cynkowanie galwaniczne na topie! Poznaj ofertę Galwatech." - Galwatech: Nowoczesne Rozwiązania w Cynkowaniu Galwanicznym - Przemysłowe, Ochronne, Ozdobne

Cynkujemy ciężkie, duże gabaryty, posiadamy duże wanny 3000x1250x1000.
Twój Partner w Biznesie
Zapraszamy do współpracy
Twój Partner w Biznesie
Zapraszamy do współpracy

Twój Partner w Biznesie
Przejdź do treści

Oferta

Firma GALWAtech z Dąbrówki k. Mogilna działa w branży galwanicznej od 2006 roku, posiada nieposzlakowaną opinię i renomę w rejonie województwa kujawsko - pomorskiego  i  wielkopolskiego.
Zapewniamy wysoką jakość oraz krótkie terminy wykonania zleconej pracy.
Nasze atuty to: dokładność, solidność, wykwalifikowana kadra, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy dużą moc przerobową. Jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów.
Naszymi partnerami są zarówno Firmy duże, jak i małe przedsiębiorstwa rodzinne. Posiadamy nową, nowoczesną, automatyczną linię do cynkowania i duże wanny w których jesteśmy w stanie wycynkować ciężkie elementy o dużych gabarytach. Wymiary wanien długość 3m, głębokość 1,30 m, szerokość 1,40m .
Na indywidualne życzenie klienta, pokrycia mogą być nakładane wielowarstwowo. Wykonana w naszej firmie usługa cynkowania galwanicznego charakteryzuje się:
  • powłoką cynku o wysokim połysku,
  • dobrą zdolnością mikrowygładzania,
  • bardzo dobrą równomiernością połysku i wgłębności,
  • ciągliwą powłoką (metal osadzony).
Cynkowanie wykonujemy zazwyczaj w dużych seriach produkcyjnych, ale przyjmujemy także zlecenia jednostkowe. Gwarantowane przez nas wysoka jakość powłok cynkowych, korzystne ceny i krótkie terminy realizacji zamówień pozwolą Państwu zredukować koszty.
Istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen.
Dla usługobiorców stałych, na podstawie wzajemnej umowy, oferujemy ceny preferencyjne.
W ramach działań marketingowych świadczymy nieodpłatnie usługi doradztwa technicznego oraz cynkujemy próbki. Stale służymy Państwu wszelkimi informacjami, a sprawność organizacyjna, wysoka jakość usług, otwartość, elastyczność w reagowaniu na oczekiwania klienta jest naszym atutem i gwarancją satysfakcji i obustronnego zadowolenia.
Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników, z których każdy jest profesjonalistą. Profesjonalne realizowanie zleconych usług pozwoliło nam pozyskać grono stałych, zadowolonych klientów, którzy pragną kontynuować współpracę.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wierząc, że nasze usługi p w pełni sprostają Państwa potrzebom. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, ze nasza oferta pozwoli na nawiązanie obustronnej korzystnej współpracy między naszymi firmami.
Z wyrazami szacunku
Łukasz Gwiazda
Celem naszej firmy jest satysfakcja klienta, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Projekty realizowane są na bieżąco.
Dane firmy

"GALWA-TECH"
Łukasz Gwiazda
88-300 Mogilno, Dąbrówka 43
NIP:557-153-40-51 REGON 340206770
Wróć do spisu treści