"Cynkowanie galwaniczne - ochrona, styl i jakość dzięki Galwatech!" - Galwatech: Nowoczesne Rozwiązania w Cynkowaniu Galwanicznym - Przemysłowe, Ochronne, Ozdobne

Cynkujemy ciężkie, duże gabaryty, posiadamy duże wanny 3000x1250x1000.
Twój Partner w Biznesie
Zapraszamy do współpracy
Twój Partner w Biznesie
Zapraszamy do współpracy

Twój Partner w Biznesie
Przejdź do treści

Ważne

Na każdym etapie produkcyjnym profesjonalni kontrolerzy jakości zapewniają najwyższe standardy ocynkowanych elementów, dbają o ciągłość produkcyjną galwanizacji. GALWAtech stawia na wysoko wykfalifikowaną kadrę ekspertów w dziedzinie powlekania i zabezpieczania powierzonego materiału.

Opis

Cynkowanie galwaniczne jest szeroko stosowane do ochrony przed korozją żeliwnych i stalowych elementów narażonych na działanie warunków atmosferycznych.
Grubość powłok cynkowych w zależności od warunków użytkowania określa PN-71/H-97005.
Powierzchnia każdego elementu przed cynkowaniem jest czyszczona, oddtłuszczona i poddana trawieniu.
Cynkowanie galwaniczne polega na zanurzeniu elementu metalowego w kąpieli elektrolitowej. Kąpiel ta zawiera związki cynku i w procesie elektrolizy nanosi cząsteczki cynku na galwanizowany element. Następnie galwanizowany element jest pasywowany i płukany.
Stosujemy wysokiej jakości kąpiele kwaśne chlorkowe niemieckiej firmy  „ Dr Hesse”. Stosowana przez naszą firmę technologia kąpieli gwarantuje najwyższy poziom i jakość świadczonych usług. Utrzymanie wysokiej jakości usług gwarantują przeprowadzane przez nas analizy.
Po ocynkowaniu stosujemy pasywację błękitną ( srebrna ) i żółtą (złotą).
Firma GALWAtech

Zadzwoń bo warto


Celem naszej firmy jest satysfakcja klienta, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Projekty realizowane są na bieżąco.
Dane firmy

"GALWA-TECH"
Łukasz Gwiazda
88-300 Mogilno, Dąbrówka 43
NIP:557-153-40-51 REGON 340206770
Wróć do spisu treści