"Cynkowanie galwaniczne dla Twoich potrzeb - Galwatech" - Galwatech: Nowoczesne Rozwiązania w Cynkowaniu Galwanicznym - Przemysłowe, Ochronne, Ozdobne

Cynkujemy ciężkie, duże gabaryty, posiadamy duże wanny 3000x1250x1000.
Twój Partner w Biznesie
Zapraszamy do współpracy
Twój Partner w Biznesie
Zapraszamy do współpracy

Twój Partner w Biznesie
Przejdź do treści

Wiadomość

informacja
Masz pytania? Napisz do nas używając formularza kontaktowego. Czekamy na Twoją wiadomość.
Administratorem  danych osobowych jest Galwa-tech Łukasz Gwiazda z siedzibą Dąbrówce Mogilno. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane  w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką  prywatności.
Email
galwatech@galwatech.pl
Adres
GALWA-TECH Łukasz Gwiazda, Dąbrówka 43, 88-300 Mogilno,
NIP 557-153-40-51       REGON 340206770
Mogilno to miasto w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie mogileńskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Mogilno. Położone nad Jeziorem Mogileńskim, 60 km na południowy-zachód od Torunia oraz 80 km na północny-wschód od Poznania.
Rys kontaktu

Historia Cynkowni

Siedziba główna firmy GALWAtech znajduje się w województwie kujawsko pomorskim w północne części centralnej Polski.
Na swą uznaną markę w branży galwanicznej GALWAtech pracuje działając w Mogilnie od 2006 roku. Lokalizacja przedsiębiorstwa została wybrana z uwagi na korzystne, ze względów komunikacyjnych, położenie geograficzne pomiędzy Gnieznem koło Poznania, a Inowrocławiem w pobliżu Bydgoszczy. Na tym terenie  zarejestrowanych jest najwięcej  rozwijających się podmiotów gospodarczych. Od początku istnienia firma GALWAtech została uznana przez partnerów biznesowych za oferującą jedną z najwyższych na rynku eropejskim jakość galwanizacji.
Celem naszej firmy jest satysfakcja klienta, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Projekty realizowane są na bieżąco.
Dane firmy

"GALWA-TECH"
Łukasz Gwiazda
88-300 Mogilno, Dąbrówka 43
NIP:557-153-40-51 REGON 340206770
Wróć do spisu treści